Категорії
Новини

ДВРЗ оголосив повторні тендери із закупівлі 1165 піввагонів

Філія “Дарницький вагоноремонтний завод” (ДВРЗ) ПАТ “Укрзалізниця” 5 липня повторно оголосила чотири тендери на закупівлю 1165 піввагонів, оскільки у попередніх тендерах до участі у торгах було допущено лише одного учасника.

Згідно з інформацією на порталі ProZorro, два тендери оголошено на закупівлю по 500 піввагонів на ту ж очікувану суму – по 608,4 млн грн, один – на 100 піввагонів за 121,68 млн грн та 65 піввагонів за 79,092 млн грн. Заявки на участь у торгах приймаються до 7 серпня, аукціони намічені на 12 вересня, повідомляє ЦТС з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Водночас, згідно з оприлюдненою на ProZorro інформацією, аналогічні попередні тендери, оголошені 26 квітня, не відбулися, оскільки до участі у торгах допущено лише одного учасника. Зокрема, заявки на тендер з постачання 500 піввагонів подали вітчизняні вагонобудівники – Крюківський вагонобудівний завод та Дніпровагонмаш (ДВМ), а також фірма “Максмед Інтернейшнл”, але до торгів допущено лише ДВМ.

Аналогічна ситуація у другому тендері на 500 піввагонів – з тих, що подали заявки ТОВ “Вагонобудівник” (офіційний дилер “Дніпровагонмашу”), Дослідно-механічного заводу “Карпати” та “Максмед Інтернейшнл” до торгів була допущена лише остання.

На постачання 100 піввагонів та 65 піввагонів у рамках ще двох тендерів претендували ці ж компанії, і знову допустили лише “Максмед Інтернейшнл”. Як повідомлялося, “Максмед Інтернейшнл” зі статутним капіталом 1 млн грн після оголошення торгів неодноразово подавала скарги до Антимонопольного комітету з вимогами внести зміни до тендерної документації, при цьому вагонобудівники називають її фірмою-“прокладкою”, основна мета якої – затягування або зрив торгів.

Раніше ДВРЗ повідомив, що визнано такими, що не відбулися чотири тендери на закупівлю 1165 піввагонів “через неналежне подання документів учасниками”. Водночас у рамках ще семи оголошених 26 квітня тендерів на закупівлю загалом 1300 піввагонів прийнято рішення про допуск учасників до торгів.

Зокрема, один з них передбачає закупівлю 500 піввагонів на 608,4 млн грн – до торгів допущені всі заявки, що подали: ТОВ “В.Н.В.”, ПАТ “ДВМ” і “Максмед Інтернейшнл”; на постачання 250 піввагонів – КВСЗ, Попаснянський вагоноремонтний завод та “Максмед”, ще 250 од. – ТОВ “В.Н.В”, Попаснянський ВРЗ та “Максмед”, ще у двох тендерах по 100 вагонів беруть участь “Попаснянський ВРЗ, ДВМ, ТОВ “Машбудінвест” та “Максмед Інтернейшнл”.

Крім того, до двох торгів на постачання по 50 вагонів допущено Попаснянський ВРЗ, ТОВ “Техінвестпостач”, ОМЗ “Карпати” та “Максмед Інтернейшнл”, яким чином остання подавала заявки на постачання всіх замовлених ДВРЗ спочатку 2465 піввагонів.

Як повідомлялося, оголошені 26 квітня 11 тендерів на постачання піввагонів передбачали три закупівлі по 500 піввагонів, три по 100 од., по дві по 250 та дві по 50 од., та лот на 65 вагонів. Очікувана вартість одного піввагону – 1,217 млн грн із ПДВ.

Піввагони повинні бути виготовлені у 2017 році та поставлені до 31 грудня цього року. У процедурах закупівель можуть взяти участь на рівних умовах вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм. Тендерні пропозиції від учасників ухвалюються до 29 травня.

Для зазначення очікуваної вартості піввагону залізничники врахували висновок експертної комісії Національного комітету з промислового розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні записи

This site is registered on wpml.org as a development site.