20

25-27 жовтня 2017

Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

19-а Міжнародна спеціалізована виставка «ТрансУкраїна`2016»:
«Досвід і професіоналізм на одному майданчику»

Запрошуємо Вас відвідати найбільшу виставку з вантажоперевезень, транспорту та логістики «ТрансУкраїна'2016», яка пройде з 26 по 28 жовтня 2016 року в Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський пр., 15) на Лівобережній.

Організаторами виставки «ТрансУкраїна'2016» виступають компанії ДП «Прем'єр Експо» (Україна), ITE Group Plc. (Великобританія).

«ТрансУкраїна'2016» - виставка міжнародного рівня, метою якої є об'єднання представників експортерів, імпортерів, брокерів, власників автопарків, складів, вантажовласників, рітейлерів, експедиторів логістичних компаній, забеспечити інформацією про тенденції ринку, узагальнити практичний досвід, дати учасникам і відвідувачам можливість прямого спілкування та обговорення конкретних умов, термінів і цін.

У виставці беруть участь такі авторитетні компанії міжнародного транспортно-логістичного сектору, як консорціум ТМТМ ( «KTZ Express» Мультимодальний оператор Казахстану, «ADY Express» Азербайджан, «Транс КавкасусТерміналс» Грузія та «ACSC Logistics» оператор паромних перевезень в Каспійському морі, Азербайджан), Укрзовніштранс, ПЛАСКЕ, BeFlexi Ltd. Кіпр.

В рамках ділової програми планується проведення цілого ряду конференцій і практикумів.

26 жовтня, в день відкриття виставки, з 10.00-14.00 (пав. №3, конференц-зал №16) відбудеться конференція «Логістичні практики. Ринок транспортних послуг, тенденції, перспективи», доповідачами якої є Марія Григорак - президент Української логістичної асоціації, Олена Василевська - керівник відділу продажів і маркетингу Kuehne + Nagel Ukraine, Віктор Барановський - керівник проектів Центру «Логістична майстерня», Катерина Гришина - комерційний директор «Делівері», Віталій Леонов - керівник напрямку «Фулфілмент» групи компаній Zammler, Петро Калита - президент Української асоціації якості, Юрій Гнатовский - генеральний директор Української логістичної асоціації.

Дискусійний практикум на тему «Угода про Асоціацію з ЄС з точки зору імпортера та експортера. Що потрібно знати учасникам транспортно - логістичного ринку» відкриє свої двері з 15.00 до 17.30 (пав. №3, конференц-зал №16).

27 жовтня організатори запрошують відвідати конференцію «Транскаспійський Міжнародний Транспортний Коридор: Перспективи та реалії» з 10.00-14.00 (пав. №3, конференц-зал №13), підготовлену Міжнародним Транскаспійським транспортним консорціумом. Це проект, ініційований з метою підвищення транзитного потенціалу та розвитку країн Каспійського регіону. Учасники консорціуму розкриють свої перспективи та можливості по збільшенню вантажообігу, забезпеченню безперебійних перевезень, транзиту вантажів між країнами.

28 жовтня Асоціацією митних брокерів з 10.00-14.00 (пав. №3, конференц-зал №13) анонсована міжнародна конференція: «Спрощення процедур торгівлі - шлях до економічного зростання».

На виставці «ТрансУкраїна'2016» будуть представлені стенди від BeFlexi Ltd. Кіпр, «Пласке», ТМТМ, «Укрзовніштранс», Асоціації EPAL, ССІ Шефер, Контейнери України та ін.

BeFlexi Ltd. Кіпр обіцяє презентувати свої новаторські ідеї в транспортуванні, зберіганні рідко-наливних і сухих вантажів. Компанія пропонує пакет «поставка плюс установка», доступний в 1800 пунктах світу. Послуга поєднує постачання високоякісних флекситанків, кожен з яких має набір всіх необхідних сертифікатів якості, розширений поліс страхування, що включає страхування обладнання, вантажу та відповідальність за нанесення шкоди третьою особою.

Одеська компанія «Пласке» запрошує на стенд, який презентує широкий спектр транспортно-логістичних послуг від початкового етапу - консультації клієнта, складання маршруту, зберігання, доставки, інформаційного супроводу, митного оформлення до кінцевого - представлення інтересів замовника під час отримання та видачі вантажу, забезпечення послугами з охорони та страхування вантажів.

Компанія «Укрзовніштранс» представляє майданчик повного комплексу послуг, а саме підготовку транспортних умов контрактів, організацію перевезень вантажів, оплату тарифів, зборів, представлення інтересів замовника під час завантаження та отримання вантажів, митне оформлення, інформаційний супровід під час перевезеннь залізничним, морським та автомобільним транспортом, експортно-імпортних і транзитних вантажів.

«ІнтерСклад`2016»

Складська тематика є невід'ємною частиною сучасної логістики. Тому Міжнародна спеціалізована виставка «ТрансУкраїна`2016» (транспорт, логістика, інфраструктура, склад) представить ексклюзивну спеціалізовану експозицію «ІнтерСклад`2016».

Даний розділ збере на одному майданчику компанії STILL GmbH (Німеччина), WMS (Україна), МАШТЕХІМПОРТ (Україна), ПОЛІМЕР ВКФ ПП (Україна), СКЛАДСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ, СМС - Системи модернізації складів (Україна), СТАНДАРТ-ПАК (Україна). Ви зможете побачити один (або кілька) прототипів складського робота БУКСИР та дізнатися про його можливості в логістичному ланцюжку вашого підприємства.

Також, будуть представлені на виставці унікальні розробки для пакування під час перевезеннь «складних вантажів». Наприклад, самонадувальний захисний пакет Газ-ПАК, «м'яке решетування», термо-бокси з армованого пінополістиролу та інші розробки, які представляють складські споруди (окремі складські споруди, складські приміщення, що примикають до магазину, супермаркету, центри дистрибуції), обладнання для навантаження та розвантаження, автоматизовані системи для управління та забезпечення роботи сучасного складського комплексу.

«ТрансУкраїна'2016» - це унікальна експозиція повного комплексу послуг транспортно-логістичної індустрії.

Звертаємо Вашу увагу, що виставка «ТрансУкраїна'2016» одночасно проходить з World Food Ukraine (виставка продуктів харчування та напоїв) та TIR (вантажний та комерційний транспорт).

Будемо раді бачити Вас з 26 по 28 жовтня 2016 за адресою: м Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський пр., 15 (метро «Лівобережна»).

Більш детальну інформацію Ви можете знайти на сайті: www.transukraine.com.ua

Участники выставки

Партнеры выставки