173

25-27 жовтня 2017

Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

19-а Міжнародна спеціалізована виставка «ТрансУкраїна`2016»:

«Реалії та перспективи»

З 26 по 28 жовтня 2016 року в Києві на території Міжнародного виставкового центру на Лівобережній відбулася 19-а Міжнародна спеціалізована виставка «ТрансУкраїна'2016» (транспорт, логістика, інфраструктура, склад, IT).

Організатором виставки виступила компанія ДП «Прем'єр Експо» (ITE Group Plc. Великобританія).

 «ТрансУкраїна'2016» продемонструвала повний комплекс галузевих рішень - транспортно-експедиторське обслуговування, послуги з логістики, обробки та зберігання вантажів.

У виставці «ТрансУкраїна'2016» взяли участь понад 50 компаній з 8 країн світу. Серед учасників - найбільші компанії транспортної галузі України, країн ближнього та далекого зарубіжжя, такі як консорціум ТМТМ: KTZ Express (Казахстан), ADY Express (Азербайджан), Транс Кавкасус Терміналс (Грузія) і ACSC Logistics (Азербайджан); Укрзовніштранс (Україна), ПЛАСКЕ (Україна), BeFlexi Ltd (Кіпр).

Виставку відвідали понад 2500 фахівців транспортної галузі.

Слід відмітити високу зацікавленість відвідувачів заходами ділової програми.

26 жовтня, в перший день роботи виставки, Українська логістична асоціація успішно провела конференцію «Транспортні практики. Ринок транспортних послуг, тенденції, перспективи». Свої доповіді підготували топ-менеджмент і провідні фахівці таких гігантів в області логістики, як Kuehne + Nagel, Ekol, Логістична майстерня, Делівері, Zammler, Українська асоціація якості, Асоціація ЄПАЛ. Тематика доповідей вразила широким спектром висвітлених проблем, спрямованих на перспективу розвитку даної галузі, а саме:

- розвиток транспортно-логістичного ринку України;

- цифрова стратегія розвитку Kuehne + Nagel;

- інструменти побудови мультимодальної логістики;

- центр обслуговування клієнтів як основа конкурентної стратегії

 логістичного оператора;

- логістика для e-commerce;

- ділова культура організацій та її вплив на співпрацю з розвиненими країнами;

- перспективи розвитку Української логістичної асоціації;

- 25 років досвіду управління відкритим пулом піддонів.

27 жовтня, вперше в межах виставки «ТрансУкраїна'2016», відбулася значна подія міжнародного масштабу - круглий стіл: «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут - реалії та перспективи». Понад 150 представників міжнародних транспортно-логістичних компаній взяли участь у даному заході. Особливо слід відзначити участь координатора програми секретаріату ГУАМ пана Сабухі Темирова.

Організаторами круглого столу виступили члени Міжнародного транскаспійського транспортного консорціуму.

Під час засідання круглого столу представникам бізнесу були презентовані продукти логістичного сервісу, можливості для бізнесу та кооперації, а також перспективи співпраці вантажовідправників. Організатори продемонстрували учасникам можливості швидкості, вартості організації перевезень за маршрутом ТМТМ для забезпечення торгових вантажних потоків між Центральною Азією, Південною та Східною Європою, Туреччиною та Південним Кавказом.

Сторони обговорили перспективи розвитку Транскаспійкого міжнародного транспортного маршруту, а також питання щодо поліпшення якості транспортно-логістичного сервісу на маршруті. Пильна увага учасників круглого столу була прикута до обговорення можливості розширення географії перевезень (Китай-Європа), а також розвитку мультимодального повідомлення Кавказ-Європа шляхом налагодження залізнично-паромних перевезень на Чорному та Каспійському морях.

Також, в ході засідання круглого столу, Національний секретар ТРАСЕКА в Румунії пані Марія Магдалена Григора внесла пропозиції щодо створення, спільно з митними органами, портами і т.д., інтегрованої інформаційної платформи для організації ланцюгів поставок в режимі онлайн.

Генеральний директор компанії PLASKE, пан Артем Хачатурян, в своїх коментарях за підсумками засідання круглого столу зазначив: «Ми вважаємо, що сьогоднішня виставка дозволить експортерам зрозуміти, яким маршрутом вони можуть дістатися до Казахстану, Китаю, країн Азії та Ірану. Ми сподіваємося, що діалог у рамках виставки дозволить привернути увагу імпортерів, які постачають товари на всі ринки України, і залучити цей маршрут в зворотньому напрямку».

Міжнародна конференція "Спрощення процедур торгівлі - шлях до сталого розвитку суспільства", анонсована Асоціацією митних брокерів, пройшла 28 жовтня. На заході обговорили питання інформаційного обміну за принципом «єдиного вікна» в Україні, як ланки логістичного ланцюжка поставки вантажів. Учасники конференції мали можливість ознайомитися з досвідом роботи митних агентів Польщі в умовах нового Митного кодексу Європейського союзу, особливостями інформаційного обміну між контролюючими службами.

Віталій Соболевський, заступник Голови Асоціації митних представників Білорусі, директор компанії «Кастом-Сервіс», підкреслив: «Особливий інтерес для Білорусі на конференції представляє обговорення механізму забезпечення інформаційного обміну та участь у ньому митних представників нашої країни».

Спеціалізована експозиція «ІнтерСклад`2016» презентувала ексклюзивні новинки від компаній STILL GmbH (Німеччина), WMS (Україна), Маштехімпорт (Україна), Полімер ВКФ ПП (Україна), Складські технології, Системи модернізації складів (Україна), Стандарт-Пак (Україна ).

На взаємну думку організаторів, учасників та відвідувачів, такий захід, як спеціалізована виставка «ТрансУкраїна'2016», абсолютно справедливо має статус міжнародної, є, свого роду, «лакмусовим папірцем» транспортно-логістичної галузі країни, відображає всі її перипетії - і вибухове зростання, і неодноразові кризи, і  інтенсивний розвиток. Виставка «ТрансУкраїна» - головний майданчик, на якому обговорюються найактуальніші проблеми розвитку транспортної системи, розробляються нові інформаційні системи взаємодії різних видів транспорту, спрямовані на успішне вирішення питань логістики на глобальному ринку транспортно-логістичних послуг.

До нових зустрічей на «ТрансУкраїна'2017»!

Участники выставки

Партнеры выставки