13

25-27 жовтня 2017

Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Завжди Ваш надійний партнер в акумуляторному бізнесі - ТОВ "Енерджі ГМБХ"

Група FIB Srl, до складу якої входить завод з виробництва тягових батарей FAAM, анонсував оновлення і додавання продуктових лінійок продукції, що випускається, які вже доступні до замовлення.
 
Оновлення отримали всі продукти, а так само додалися літій-іонні залізофосфатні тягові батареї.
 
Так серія TTM (PzS стандарт) за своїми параметрами піднялася до "старих показниками" серії ТОР - ще більш низький внутрішній опір, менше споживання води, менше споживання електроенергії в процесі заряду, і найголовніше - понад 1620 циклів заряд \ розряд.
 
Серія BSM (PzB стандарт), як і ТТМ, оновлена ​​до 1620 циклів заряд \ розряд, і отримала в модельний ряд висоту осередків 600мм, найпопулярніші батареї для палет-Тракер пр-ва BT, Toyota.
 
Серія ТОР отримала оновлення за кількістю циклів напрацювання - понад 1800 циклів, за своїм складом так само отримала знижений внутрішньо опір, при цьому пластини отримали додаткову товщину, що додало довговічності і циклічності даної серії тягових батарей. Оновлений і зовнішній дизайн батарей.
 
Головною новиною стало те, що завод оголосив про повну готовність випуску Li-FePO4 акумуляторів (тягових літій-іонних батарей) на своїх потужностях. Виробництво в м Торіно отримало модернізацію, і на сьогодні виробляє всі технологічні цикли з випуску літієвих АКБ, необхідних для створення та формування будь-яких побажань від клієнтів.
На сьогодні завод серійно випускає батареї 24В, 48В і 80В в спеціальних контейнерах, які отримують баласт, повністю сформовану батарею, готову працювати з моменту установки в електро-навантажувальну техніку. При цьому не вимагають додаткових налаштувань як в самому навантажувачі, так і в АКБ. У комплекті з батареєю йде датчик моніторингу рівня заряду АКБ і тачскін екрану з функцією вибору режиму заряду.
Унікальною особливістю систем літій-іонних АКБ ФААМ є наявність функції як прискореного заряду так і «щадного», що дозволяє не зменшувати термін служби акумуляторів і досягти номінального реального значення 3000 циклів при DOD80% або 5000 циклів при DOD60% або 10 000 циклів при DOD40% при залишковій ємності акумулятора 80%.
На додаток до існуючого потужностям FIB SRL (ТМ FAAM) будує найбільший завод в Європі з виробництва літій залізо фосфатних осередків, загальною площею 50 000 кв м. Будівництво заводу планують завершити до початку 2018 року. Сировина, літій, ФААМ буде отримувати з Аргентини, де вони заздалегідь підписали унікальне угоду на довгострокову співпрацю з урядом та родовищами на отримання 5% від всього обсягу видобутої продукції замість FAAM надав свої «ноу хау» для витягування сировини і виробництва акумуляторів.
 
Завод FAAM постійно розвивається і впроваджує новітні технології в області свинцево-кислотних та літій-іонних тягових батарей, тому, наша компанія, як офіційний представник, може запропонувати кращі рішення для споживачів на Україні.
 
 Завжди Ваш надійний партнер в акумуляторному бізнесі - ТОВ "Енерджі ГМБХ"


Всі новини

Новини

Участники выставки

Партнеры выставки