13

25-27 жовтня 2017

Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

У перший рейс відправилися нові вагони від КВБЗ

На минулому тижні «Укрзалізниця» отримала перші вагони від Крюківського вагонобудівного заводу. Вони відрізняються від інших вагонів рядом нововведень.

На минулому тижні «Укрзалізниця» отримала перші вагони від Крюківського вагонобудівного заводу. Вони відрізняються від інших вагонів рядом нововведень.

Днями у перший рейс відправилися три нові вагони, які для «Укрзалізниці» виготовили на «Крюківському вагонобудівному заводі». За повідомленням прес-служби Укрзалізниці, вагони включили в склади таких поїздів:

  • № 81/82 Київ – Ужгород (вагон № 10);
  • № 49/50 Київ – Трускавець (вагон № 7);
  • № 11/12 Київ – Новоолексіївка (вагон № 10).

Чим нові вагони відрізняються від інших? За інформацією прес-служби КВБЗ, у вагонах модернізували систему опалення в автоматичному режимі і передбачили встановлення додаткових фільтрів для очищення води. Також вагони можна буде провітрювати – вікна в купе обладнали кватирками. Повідомляють, що гарячий чай для пасажирів буде у будь-який час, адже у вагонах встановили комбінований кип'ятильник безперервної дії для приготування окропу.

Збільшили кількість розеток: для зарядних пристроїв та пилососів. Розетки замінили на більш потужні електричні перетворювачі для пилососа і мікрохвильової печі, які додатково розраховані і на підключення кавового автомата.

У пасажирів купе з’явилася можливість за гроші випити кави із автомата. У стіну службового купе вмонтований кавовий автомат, який може приготувати кілька різновидів: латте, капучино, еспресо, американо, а ще гарячий шоколад чи чай на вибір.

Відповідний пасажирський вагон призначений для перевезення 40 пасажирів зі швидкістю руху до 160 км/годину та може експлуатуватися як на електрифікованих, так і на неелектрифікованих залізницях. Вагон обладнаний кліматичною системою, двома вакуумними туалетами замкнутого типу.

Нагадаємо, до кінця року КВБЗ повинен передати вітчизняній залізниці 38 купейних пасажирських вагонів.

Джерело www.energolife.infoВсі новини

Новини

Участники выставки

Партнеры выставки