12

25-27 жовтня 2017

Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Логістика ... нещодавно значення цього слова було багатьом невідоме. А на сьогоднішній день вона стала невід'ємною частиною будь-якого бізнесу.

Як правило, ми звужуємо розуміння цього терміна до розмов про транспортування та складування. Насправді воно більш широке і змістовне. Суть логістики - оптимізація потокових процесів: зниження грошових та часових витрат, які неминучі на будь-якому виробництві.

З метою демонстрації останніх досягнень в області створення і функціонування систем логістики, транспортно-технічного обслуговування, автоматизації та механізації складських процесів, вантажно-розвантажувальних робіт, надання сучасних технологій вантажоперевезень на всіх видах наземного, водного і повітряного транспорту компанія «Прем'єр Експо», за підтримки Міністерства інфраструктури України проводить

20 Міжнародну спеціалізовану виставку ТрансУкраіна`2017 (транспорт, логістика, інфраструктура, склад).

Виставка пройде з 26 по 28 жовтня 2016 року в Києві на території Міжнародного виставкового центру на Лівобережній.

В рамках виставки представлені спеціалізовані експозиції: «ІнтерСклад`2016» та «ColdChain`2016».

Одночасно з виставкою «ТрансУкраїна» пройде 12 Міжнародний салон вантажних і комерційних автомобілів «ТІР`2016»

«ТрансУкраіна`2017» збере разом національних та іноземних учасників, що представляють весь ланцюг поставок й галузь в цілому, представників урядових профільних служб та відомств. Виставка забезпечить всіх учасників широким доступом до інформації про ринок, останні досягнення й тенденції в галузі, сприятиме встановленню контактів з потенційними клієнтами в зручній привабливій обстановці, надасть можливість укласти вигідні угоди і просто побачити, куди і як рухається ринок. Організатори виставки готують насичену ділову програму: тематичні форуми, прес-конференції та семінари за участю провідних фахівців та експертів галузі, круглі столи, дискусії та інші корисні заходи. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті.

Не дивлячись на складні економічні та політичні процеси, що проходять в нашій державі сьогодні, транспортна галузь України знаходиться на стадії оновлення та зростання: розширюється транспортна інфраструктура, впроваджуються новітні логістичні технології, збільшуються обсяги перевезень та частка галузі у валовому внутрішньому продукті країни.

20 Міжнародна виставка «ТрансУкраіна`2017» (транспорт, логістика, інфраструктура, склад) - це вдале місце для запуску нових проектів та послуг.

Новини

Участники выставки

Партнеры выставки