Міжнародна спеціалізована виставка TransUkraine'2018:
транспорт, логістика, інфраструктура, склад
23 – 25 жовтня 2018 • Україна, Київ, МВЦ

Пост-реліз 2017

TransUkraine - ТIR 2017 – традиційний майданчик зустрічі транспортників України!
 
З 25 по 27 жовтня у Києві на території МВЦ пройшли міжнародні спеціалізовані транспортні виставки: транспорт, логістика, інфраструктура, склад, вантажні та комерційні автомобілі TransUkraine - ТIR- 2017.
 
Вже 20 років виставка TransUkraine залишається найбільшим галузевим майданчиком для широкого кола представників транспортно-логістичного ринку, які ставлять завдання по оптимізації процесу вантажоперевезень, а також слугує інструментом для пошуку вигідних бізнес-партнерів і постачальників послуг.
 
У виставці 2017 року взяли участь 70 компаній з 6 країн світу, 1 національна експозиція компаній з Литви.
Учасники продемонстрували ефективні логістичні практики, транспортно-експедиційні послуги, приклади автоматизації складських процесів, вантажно-розвантажувальних робіт на всіх етапах обробки вантажів, послуги з перевезень на різних видах транспорту, а також різноманітність комерційної авто-техніки, запчастин та обладнання.

У церемонії офіційного відкриття TransUkraine - ТIR 2017 взяли участь авторитетні керівники державного та приватного секторів галузі:
  •  
  • Заступник Міністра інфраструктури України Віктор Довгань;
  • Президент Укрзовніштранс, Віце-президент FIATA Олег Платонов;
  • Президент Асоціації Міжнародних Автомобільних Перевізників України Леонід Костюченко;
  • Президент Асоціації Український логістичний альянс Марія Григорак
  •  
  • Генеральний директор Асоціації «Портове співтовариство» Василь Зубков;
  • Керівник Міжнародних виставок ТIR-TransUkraine Юрій Єршов.
 
Почесні гості звернулися до учасників і відвідувачів виставок з привітаннями та поздоровленнями, побажаннями успіхів у розвитку бізнесу, нових ділових знайомств і контрактів, а також наголосили на важливості майданчика «TransUkraine - ТIR» для розвитку транспортно-логістичної галузі в Україні. Були відзначені причини високого інтересу фахівців до заходу. Перш за все це: стабілізація економічної ситуації в країні та як наслідок зростання вантажних перевезень; повноцінний вступ в силу угоди про асоціацію Україна-ЄС; реформування «Української Залізниці» найбільшого перевізника монополіста країни; великий відкладений попит на транспортні засоби (знос з/ш та авто парку на 80%).
 
За три дні TransUkraine - ТIR 2017 відвідали 3023 фахівця практично з усіх регіонів України, серед них: керівники та топ-менеджери великих компаній і підприємств з торгових і виробничих сфер, експортери та імпортери товарів, експедитори, митні брокери, представники вантажних автопарків і складських комплексів , рітейлери, а також представники профільних асоціацій транспортно-логістичного сектору та представники ЗМІ.
 
Ділова програма Trans Ukraine - ТIR 2017, охопила актуальні питання мультимодальних транспортних перевезень, логістичних технологій і міжнародної торгівлі:
 
Міжнародний семінар «Спрощення процедур торгівлі та оптимізація рішень для міжнародних ланцюгів постачання товарів», зібрав фахівців-практиків, що працюють в міжнародній торгівлі та логістики, вантажовласників, експедиторів, представників міжнародних економічних інститутів, а також представників вітчизняних та закордонних професійних спільнот, державних інститутів і органів управління.
Організатори: Асоціація «Портове співтовариство», Асоціація митних брокерів України, Асоціація «Український національний комітет Міжнародної торгової палати» (ICC Ukraine), Асоціація транспортно-експедиторських і логістичних організацій «УКРЗОВНІШТРАНС».
 
Конференція «Транспортні практики. Перспективи розвитку ринку транспортно-логістичних послуг», за участю представників провідних логістичних компаній і відомих експертів ринку транспортно-логістичних послуг.
Організатор: Асоціація «Український логістичний альянс».
 
Дискусійна зустріч для транспортних компаній і сервісних станцій з провідними фахівцями компаній-виробників, за участю: Aktas, Fersa, Federal-Mogul, Hengst, Knorr-Bremse, MANN + HUMMEL, NRF, Sampa, Schaeffler, SwdRheinol, Tenneco, Tribo, Valeo, ZF і ін.
            Організатор: «Ірбіс-Авто», ДП «Прем'єр Експо».
 
Діалог в рамках виставки дозволив:
- привернути увагу імпортерів, які постачають товари на ринки України, і застосувати цей маршрут у зворотному напрямку.
- отримати досвід складання оптимальних маршрутів руху (як у випадку міжнародних перевезень, так і внутрішніх);
- дізнатися, як підвищити якість транспортного обслуговування з мінімальними витратами;
 
Більшість учасників TIR-TransUkraine 2017 відзначили якісне зростання заходу та його ефективність для презентації новинок транспортно-логістичної галузі, та взаємодії бізнесу з державою.
 Список учасників та каталог виставок http://sowyshka.com.ua/image/CATALOG_TIR_body_2017_fin/index.html.
 
Організатор міжнародних спеціалізованих виставок транспортно-логістичних послуг і технологій, комерційного транспорту, TransUkraine - TIR 2017 - ДП "Прем'єр Експо" (ITE Group Plc, Великобританія).
«TransUkraine - TIR» – експерт транспортно-логістичного простору України!
 
До зустрічі в наступному році з 23 по 25 жовтня на Trans Ukraine - ТIR 2018!
 
Слідкуйте за новинами виставок на сайтах
www.tir-motorshow.com.ua , www.transukraine.com.ua