13

25-27 октября 2017

Киев, МВЦ, Броварской пр-т, 15

ВИРОБНИЧІ ПОКАЗНИКИ ВКАЗУЮТЬ НА СТАБІЛЬНІСТЬ — АДМІНІСТРАЦІЯ ОДЕСЬКОГО ПОРТУ ВІДЗВІТУВАЛА ПРО ПІДСУМКИ ВАНТАЖОПЕРЕВАЛКИ У ПЕРШОМУ ПІВРІЧЧІ 2015

Як заявив підчас своєї прес-конференції 23 липня начальник адміністрації Одеського порту Михайло Соколов, у січні-червні ц.р. на причалах порту перероблено загалом 12 369,9 тис. тонн вантажів, що на 419,1 тис. тонн або на 3,5% перевищує аналогічний показник перших шести місяців минулого року.При цьому перевалка сухих вантажів зросла майже на 9%. У номенклатурі сухих вантажів (без контейнерів) домінують за обсягами хлібні навалом — понад 3,5 млн. т. (+ 31%) і прокат чорних металів — понад 3,1 млн. т. (+ 45%).

Аналізуючи структуру вантажопотоків, М. Соколов відзначив значне зростання у звітному періоді перевалки вантажів у експортному сполученні — на 13% і падіння імпорту та транзиту — на 27,5% і на 5% відповідно.

Портові збори зросли на 6 відсотків і склали 344 млн. грн. Кількість суднозаходів складає1090 одиниць флоту (+ 20 од.).

— Загалом виробничі показники півріччя демонструють стабільність роботи порту,—підкреслив М. Соколов.— Ці цифри і ця стабільність є результатом щоденних зусиль професійного, згуртованого і вмотивованого колективу. Окремо хочу сказати, що колектив живе не тільки сьогоднішнім днем. Незважаючи на об'єктивні труднощі, в Одеському порту активно реалізується ціла низка інвестиційних проектів розвитку, які мають у майбутньому забезпечити збільшенняобсягів вантажоперевалки, створення нових робочих місць, зростання доходів і відрахуваньдо бюджетів усіх рівнів.

http://www.mtu.gov.ua/uk/news/52967.htmlВсе новости

Участники выставки

Партнеры выставки