13

25-27 октября 2017

Киев, МВЦ, Броварской пр-т, 15

"LogisticMaster-2014": Master-сесія з міжнародних перевезень (28 жовтня 2014р.)

Для керівників логістики та директорів ЗЕД компаній, які є активними Учасниками міжнародного ланцюжка поставок і зацікавлені в отриманні самої свіжої практичної інформації для своєї роботи - сьогодні і на перспективу – 28 жовтня 2014р. відбудеться 3-тя Всеукраїнська навчальна Master-Сесія «LogisticMaster-2014: Розробка оптимальної схеми внутрішніх і міжнародних поставок в нинішніх умовах ринку».

З ексклюзивними Майстер-класами виступлять кращі Експерти з міжнародного транспорту, митниці і договірних відносин з перевізниками з України, країн СНД та Європи:

  • Master-клас: Єдине вікно як інструмент спрощення процедур торгівлі та прискорення переміщення товарів через кордон. - Андрій ГАТАУЛІН, Заступник голови комісії з питань транспорту і логістики Українського Національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), генеральний директор Асоціації «транспортно-експедиторських та логістичних організацій України «Укрзовніштранс».
  • Master-клас: Практичні рішення в роботі з митними органами 2014-2015рр. Ключові зміни в роботі, а також рішення, які дозволять мінімізувати ризики і спростять митні процедури. - Олександр АНДРЄЄВ, Експерт з питань ЗЕД, зокрема роботі з митними органами з 1993р. Голова підкомісії з питань застосування митних режимів і виконання митних формальностей до Громадської ради при Міністерстві доходів і зборів України, раніше - член робочої групи при Кабінеті Міністрів України з розробки Митного кодексу України.

•    Master-клас: Створення ефективної комунікаційної взаємодії між усіма учасниками ЗЕД-поставок - для мінімізації ризиків і скорочення втрат. + Досвід відстоювання митної вартості. - Ярослав СТЕПЧЕНКОВ, досвід роботи з ЗЕД – більш 20 років, Провідний експерт і бізнес-тренер із системної побудови бізнес-процесів логістики, ТЦ TradeMaster®, Директор з логістики «Велика Кишеня» («Ритейл Груп»).

•      Провідний Експерт компанії «ДЕЛІВЕРІ».

+ БЛІЦ-КОНСУЛЬТАЦІЇ від Master-Спікерів та Експертів для Учасників.

 ЗАКАЧАТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ

Генеральний Партнер з перевезень - ГК «Делівері».
Ініціатор та організатор «LogisticMaster-2014» - B2B Медіа-група TradeMaster® Group (www.TradeMaster.UA) (засновник проекту «Всеукраїнський ДЕНЬ ЛОГІСТА®»).
Партнер контрактного виробництва – Портал про Власні торгівельні марки www.PrivateLabel-TM.com.

Master-Cесія відбудеться в рамках 16 Міжнародної спеціализованої виставки «ТрансУкраїна-2014» (28-30 жовтня), МВЦ, Київ.

Ознайомитись з форматом навчаючих Сесій TradeMaster® Group можна за посиланнями: 
Врахувати, проаналізувати, зробити: практичні рішення управління міжнародними поставками. Підсумки "LogisticMaster-2013"
10-й ДЕНЬ ЛОГІСТА® об’єднав кращі практики СНД для управління логистикою
ФОТОРЕПОРТАЖ «LogisticMaster-2013»

Учасники практичної Master-Cесії 28 жовтня:
- директори з логістики, ЗЭД, комерційні директори, керівники компаній (роздрібні мережі, виробники, дистрибутори, логістичні оператори, експедиторські компанії);
- керівники транспортної логістики;
- експедитори та спеціалісти з роботи з митницею;
- постачальники обладнання, IT-рішень для логістики;
- операційні директори, аналітики;
- керівники відділів продаж послуг міжнародної доставки;
- провідні ЗМІ.

ВАС ЗАПРОШЕНО!

НАДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ: зареєструватися до участі можна за тел.: +38 (067) 505-25-24, +38 (044) 383-86-28, st (at) trademaster.com.ua.Все новости

Новости

Участники выставки

Партнеры выставки